Обява
Human Capital Store

Шофьор доставчик
Ref.No:
HCS_SHD_0619

Нашият клиент е водеща фирма на българския пазар в областта на пожарната и аварийна безопасност. Във връзка с увеличаване обема на работа, фирмата иска да назначи Шофьор доставчик, който да допълни екипа на компанията.

Задължения и отговорности:
- Обслужване на обекти със служебен лекотоварен автомобил;
- Вземане и връщане на пожарна техника /до 15кг./ за сервиз;
- Ежедневен контакт с клиенти на фирмата;
- Работа с приемо-предавателни протоколи.

Изисквания:
- Активен шофьор;
- Умение за самостоятелна работа;
- Отговорност и дисциплинираност.

Компанията предлага:
- Работна седмица от понеделник до петък (8:30-17:30);
- Регламентирани почивки;
- Вода и кафе по време на работа;
- Служебно облекло, автомобил и мобилен телефон;
- Коректни трудови отношения;
- Възможност за работа в компания, в която няма голямо текучество на кадри.

В случай, че нашето предложение Ви интересува, не се колебайте да ни изпратите актуална автобиография.

Нашите услуги към кандидатите са безплатни. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014

Целите, за които ще използваме Вашите данни са:
-да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;
-да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Обществени услуги
Охрана
Транспорт и логистика
Почистване/услуги за домакинството
Шофьори / Куриери
Ремонт/инсталации/сервиз
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции
Обслужване на клиенти / каса
Работа в склад
Физически / Ръчен труд
Адрес:
София 1404; ПК 87
Дата:
5.Юни.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Human Capital Store може да получите ТУК