Обява
Менпауър България ООД

МЕХАНИК ПОДДРЪЖКА - гр. Пловдив
Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с 4000 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.
За един от нашите партньори – утвърдена производствена компания, търсим мотивиран и амбициозен специалист за позицията:

МЕХАНИК - ПОДДРЪЖКА

Отговорности:

Извършва ремонтни дейности и обслужване на машините;
Отговаря за поддръжката и правилната експлоатация на машините и съоръженията;
Участва в приемането и монтирането на нови производствени мощности;
Анализира авариите и причините за престой и предлага мерки за отстраняването им.

Изисквания:

Средно/висше техническо образование;
Професионален опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
Добри познания по пневматика и хидравлика;
Добра компютърна грамотност.

Ние предлагаме:

Постоянна работа в международна компания с високи професионални стандарти;
Много добро възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
Възможност за професионална реализация;
Безплатен транспорт.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.
Поверителността на вашите данни е гарантирана.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016
Изисквания към кандидата
Образование: Средно-специално

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Поддръжка и Сервиз
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
25.Юли.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК