Обява
Easy Consult

Агент обслужване на клиенти с испански, италиански, френски, немски или холандски език
Ref.No:
YT_YC_C
Ние сме българска консултантска компания, предлагаща иновативни решения за управлението и развитието на човешки ресурси на нашите клиенти.

В рамките на разрастващ се проект при наш партньор търсим енергични и мотивирани личности, които успешно да съдействат на потребители в международна среда на позицията: Агент обслужване на клиенти с испански, италиански, френски, немски или холандски език

Основни задължения:

• Отговаря на запитвания на клиенти по телефон, чат или мейл

• Установява проблема на клиента, обработва и регистрира информацията в базата данни;

• Поддържане на устойчиви взаимоотношения с клиентите, с цел постигане на удовлетвореност

Ще имаш възможност да практикуваш чрез ежедневна комуникация своя език и ежедневно да учиш и да се развиваш!

Какво търсим в теб?

• отлично ниво на някой от следните езици: испански, италиански, френски, немски или холандски език
• добър английски език
• търпеливост и желание за работа с клиенти
• позитивно отношение и мотивация
• предишен опит не ти е необходим, ние ще те обучим!

Какво ти предлагаме?

• мотивиращо заплащане
• въвеждащо обучение
• медицински и пенсионен план по избор
• приятна работна атмосфера с отлично оборудване
•...и още допълнителни социални придобивки

Заинтригувахме ли те? Тогава не се колебай и изпрати актуална автобиография!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Английски език, Немски език, Френски език, Испански език, Испански език, Холандски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:
От 1500 до 2800 лева на месец

Категория:
Контакт център (call centers)
Адрес:
Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15
Дата:
22.Май.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК