Обява

Офис-сътрудник
Ref.No:
1
Фирма търси офис-сътрудник за офис намиращ се в с. Николово, обл. Русе.

Дейности извършвани в офиса и задължения:

- застрахователна - сключване на застраховки гражданска отговорност
- каса на изипей - осъществяване на плащания
- каса на спорт тото - приемане на фишове и продажба на билети, изплащане на печалби
- каса на национална лотария - приемане на фишове, продажба на билети и изплащане на печалби
- каса уестърн юнион - нареждане на парични преводи
- продажба на вестници - работа с касов апарат.

• Трудов договор отговарящ на българското законодателство.

Изисквания към кандидатите:

• Отговорност и коректност
• Ентусиазъм и мотивираност за работа
• Опит в застрахователната сфера ще се счита за предимство
• Задължителни компютърни умения, работа с офис пакет.

Работно време на офиса:
от понеделник до петък:
8:30 - 18:00 с обедна почивка от 13:00 до 14:30
събота: от 8:30 до 13:00
неделя: почивен ден

Ако смятате, че Вие сте нашият кандидат, моля изпратете автобиография и снимка чрез бутона кандидатствай.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и стриктно спазване на процедурите регламентирани в ЗЗЛД.

Първоначалният подбор ще бъде извършен по документи.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 600 до 1000 лева на месец

Категория:
Обслужване на клиенти / каса
Населено място:
Гр. Русе
Адрес:
с. Николово ул. Липник 137
Дата:
27.Февруари.2019
Организация:
В И В РУП 2012 ООД
Повече информация за В И В РУП 2012 ООД може да получите ТУК