Обява
Менпауър България ООД

Сервизен механик- София
Описание

Сервизен механик
Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

Да локализира и отстранява възникнали повреди и дефекти на оборудването продадено от Компанията;
Да познава нуждите на нашите клиенти, максимално да отговаря на тях и да удовлетворява техните изисквания;
Да обучава техническия персонал на клиента за ефективна работа и поддръжка на оборудването на компанията;
Да поддържа обновена информация за всички клиенти и оборудване, в съответните системи като следва вътрешните правила на компанията;
Да взима участие при поддържането, монтажа, демонтажа и ремонта на отделните възли и агрегати;
Спазване на трудовата дисциплина;
Готовност за изпълнение на служебните задължения в рамките на работното време.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

Образование: средно общо или средно-специално, висше техническо, завършили курс и придобили квалификационна група по дадената специалност
Шофьорска книжка за категория В;

ВИЕ ПОЛУЧАВАТЕ:

Шанс да приложите целия си опит и да създадете нови инициативи за подобряване на техническите процеси;
Фирмено обучение, осигуряващо възможност за професионално развитие;
Добро стартово заплащане, което прогресивно расте спрямо, Вашето развитие;
Коректно отношение и възможност да работите в развиваща се компания, с утвърдени на пазара марки.
Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим Ви!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
От 1850 до 2000 лева на месец

Категория:
Поддръжка и Сервиз
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
6.Декември.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК