Обява

Шофьор/Куриер/Оператор
Ref.No:
2
Описание
Шофьор/Куриер/Оператор на автомобилен парк

Изисквания:
-Комуникационни умения (отношение, подкрепа, учтивост, отговорност);
-Основни механични познания за автомобилите;
-Ежедневен доклад до FM координатор (FM - Facility Management).
Отговорности:
-Осигуряване и поддържане на безопасна работна среда свързана с автомобилния парк;
-Познаване и прилагане на съответното местно законодателство, свързано с автомобилния парк; (смяна зимни с летни гуми, стикери и други специфични законови изисквания)
-Потвърждаване и разбиране на местната автомобилна политика и спазване на тези правила
-Превозване на автомобилите до сервиз / и обратно до офиса за редовни годишни проверки;
-Автомобилни проверки при поискване - първоначална основна проверка на място и довеждане превоз до сервиз, ако има някакви опасения или техническа неизправност;
-Планиране на посещения със сервиза и превозване на съответните автомобили за услугата в най-кратки срокове и уверяване, че е извършена необходимата проверка;
-Осигуряване на съответната процедура(застрахователи, КАТ, протоколи, заснемане) в случай на оценка и покриване на щетите в застрахователната компания;
-Поддържане на успешно сътрудничество с / дилъри на автомобили / застрахователни компании/ и доставчици на услуги свързани с автопарка;
-Редовна основна проверка на техническото състояние на автомобилите в рамките на P & G автомобилния парк (включително и резервни коли) - светлини / масло / гориво / антифриз / проверка налягане на гуми / проверка на борда компютър, ако има индикатор и тн.;
Куриерски услуги:
-Осигуряване на консумативи за нуждите на офиса (покупка и доставяне до офиса);
-Осигуряване на ежедневна доставка на пресни плодове за офиса;
-Всякакви други куриерски услуги, които са в необходимост за офиса, които управителя или други служители могат да поискат ( да вземе проби от магазини, да плати корпоративни данъци в институциите, да донесе пакети от местната поща, доставяне на офис техника, принтери, лаптопи и т.н.).
Изисквания към кандидата
Образование: Средно-специално

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Административен персонал

Трудово възнаграждение:
От 800 до 900 лева на месец

Категория:
Шофьори / Куриери
Ремонт/инсталации/сервиз
Sofia, 1592 Sofia, 161 Iztochna Tangenta Kaven Orbico Building, 3rd floor.
Дата:
4.Декември.2018
Организация:
Connections Consult EOOD
Повече информация за Connections Consult EOOD може да получите ТУК