Обява

Детегледач
Описание
Описание и изисквания:

Бебеланка“ е услуга предоставяна от фирма „Кейт Терапи“ . По съдържание тя включва осигуряване на почасови и целодневни услуги за деца, извършвани от квалифицирани детегледачи. Ние сме агенция директно търсеща и наемаща служители в сферата на детското здраве и развитие.

"Бебеланка" търси да назначи кадри за дългосрочна ангажираност на позиция детегледач. Екипът на "Бебеланка"предлага гъвкавост в работния процес, според вашите възможности.

Изисквания и отговорности:

Усмихната и отговорна личност;

Да следи и спазва хранителния и хигиенен режим;

Да осигурява условия за спокоен сън на детето, необходими за съответната възраст;

Да осигурява занимателни игри, подходящи за съответната възраст;

Да осигурява безопасна среда;

Ние предлагаме:

Гъвкаво работно време, според възможностите на кандидата; /почасово/

Периодични обучения и супервизии;

Възможност за развитие;

Дългосрочна ангажираност;

Конкурентноспособно възнаграждение;

Необходими документи;

Автобиография със актуална снимка;

Диплома за завършено образование;

Сертификати и препоръки ако има налични;

"Кейт Терапи" ЕООД и "Бебеланка" работят за подобряването на комфорта и баланса в семейството, като осигуряват квалифицирани кадри в областта на детското здраве и грижата за децата. Професията детегледачка е призвание което носи удовлетвореност.

Ние ви предлагаме приятна работна среда, съвместно с подкрепата на вежлив и положителен екип.

Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Почасова

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:
От 1000 до 1500 лева на месец

Категория:
Почистване/услуги за домакинството
Адрес:
Офис 7, бул. "Андрей Ляпчев" 71, Младост 1, София
Дата:
27.Ноември.2018
Организация:
Кейт Терапи
Детайли за организацията:
Повече информация за Кейт Терапи може да получите ТУК