Обява
Hi Way Jobs

Митнически агент
Хай Уей Джобс е лицензиран посредник за намиране на работа в България и чужбина. Ние предоставяме цялостни аутсорсинг решения в областта на Човешките ресурси - подбор на персонал, кратковременни и дългосрочни решения за набавяне на работна сила, професионални консултации във връзка с преструктуриране на бизнес процеси, кариерно развитие и промяна.

За наш клиент, водеща производствена компания, извършваме подбор за позицията
МИТНИЧЕСКИ АГЕНТ

Основни задължения:
- Води и обработва митническата документация в режимите Внос и Износ
- Извършва изискуемите от митническото законодателство заверки на документи в държавни инстанции
- Изготвя справки относно митническите режими и превозвачите, както и плащанията на фактурите по извършените превози

Изисквания:
- Средно или висше икономическо образование
- Професионален опит в областта минимум 3 години
- Много добри познания за стандартите и режимите за митническо обслужване

Предимство е опитът със специализиран софтуер за обработка на митнически документи е предимство.

Работодателят предлага:
- Много добро възнаграждение, социална програма
- Осигурен служебен транспорт
- Възможност за реализация на професионалните Ви умения в утвърдена компания

Ако това предложение Ви интересува, моля, кандидатствайте с актуална Ваша автобиография (CV).

Всички кандидатури разглеждаме конфиденциално!
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Вашите лични данни ще съхраняваме и обработваме с цел подбор за тази или друга позиция за срок от 1 година, освен ако Вие изрично не изявите Вашето несъгласие.

Хай Уей Джобс ООД е регистриран посредник за подбор на персонал с лиценз № 1821.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Транспорт и логистика
Населено място:
Гр. Пловдив
Пловдив 4000, бул. Шести септември 152, бизнес център Легис, ет. 3, офис 3-3А
Дата:
9.Ноември.2018
Организация:
Hi Way Jobs
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Hi Way Jobs може да получите ТУК