Обява
ТИ БИ АЙ БАНК ЕАД

Консултант стокови кредити - гр. Габрово
TBI Bank работи с физически лица, малки и средни предприятия и онлайн и физически магазини в България, Румъния, Германия, Швеция и Полша. Част сме от 4finance, един от европейските лидери в областта на дигиталното потребителско финансиране. Чрез собствена мрежа от 250 локации, множество дигитални канали и доверена мрежа от над 10 000 магазина, TBI Bank обслужва повече от 1 милион клиента.

Успешният ни бизнес модел и фокусът ни върху клиентите, ни позволява да бъдем една от най-печелившите и ефективни банки в България през последните 4 години (Capital K10). Екипът ни от отдадени професионалисти работи усилено за бъдеще, захранвано от технологии, за да се превърнем в дигитална банка от следващо поколение.

Каним те да се присъединиш към екипа на позицията:

Консултант стокови кредити в търговски обект за техника

Основни задължения:
Общуваш с клиенти на магазина и им предоставяш възможност за покупка на изплащане;
Предлагане на атрактивни варианти за финансиране при закупуване на продукти (стокови кредити);
Професионална консултация и съдействие на клиентите на Банката;
Административно обслужване на кредитите (приемане, проверка и обработка на необходимите документи)
Умееш да убеждаваш клиентите да изберат ТЕБ.

Изисквания:
Отлични комуникативни умения;
Компютърна грамотност;
Мотивация за постигане на резултати;
Предишен търговски опит ще се счита за предимство.

Ние предлагаме:
Въвеждащо обучение;
Постоянен трудов договор;
Атрактивно възнаграждение, в което личният принос и резултати имат значение;
Гъвкаво работно време на 8 ч. смени;
Възможност за развитие на търговски и комуникативни умения;
Опит в компания лидер в своя бранш;
Екип от усмихнати и динамични професионалисти;
Социални придобивки като допълнително здравно осигуряване, преференциални условия за продукти на банката и възможност за закупуване на карта за спорт на атрактивна цена.

Станете част от нашия екип! Изпратете ни актуална автобиография.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Консултантски услуги
Населено място:
Гр. Габрово
Адрес:
гр. София, кв. Лозенец ул. Димитър Хаджикоцев 52-54
Дата:
16.Септември.2020
Детайли за организацията:
Повече информация за ТИ БИ АЙ БАНК ЕАД може да получите ТУК