Обява

Служител за почистване на домове и офиси
"ЧИЧИ - Професионално почистване" е млада и бързо развиваща се фирма в сферата на професионалното почистване. Във връзка с разширяването на дейността, търсим служители за мобилни групи. Обектите, клиенти на фирмата са офиси, частни домове, административни и обществени сгради, ресторанти, хотели и други частни и търговски обекти.

Основни задължения:
- Почистване на домове, офиси, търговски обекти (абонаментно и основно)
- Работа с професионална техника и машини
- Ръчно почистване със специализирани професионални препарати

Изисквания към кандидата:
- Бързина и качество в изпълнение на задълженията
- Способност за организация на времето
- Умения за работа в екип
- Средно образование
- Шофьорска книжка кат. Б
- Опит на подобна длъжност е предимство

Ние предлагаме:
- Работно облекло
- Служебен транспорт (до обектите на фирмата)
- Фирмено обучение
- Твърдо възнаграждение
- Коледни и Великденски бонуси
- Възможност за развитие и израстване в млада компания
- Постоянен договор с изпитателен срок с "Мулти Трейд БГ" ЕООД

Ако проявявате интерес и имате желание и мотивация за развитие в сферата на професионалното почистване, моля, изпращайте Вашите автобиографии със снимка чрез формата за кандидатстване или се обадете на телефон 0883323768.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Служители

Трудово възнаграждение:
От 800 до 1200 лева на месец

Категория:
Почистване/услуги за домакинството
Физически / Ръчен труд
Дата:
9.Септември.2018
Организация:
Мулти Трейд БГ ЕООД
Повече информация за Мулти Трейд БГ ЕООД може да получите ТУК