Обява
WALLTOPIA

Шофьор категория D
WALLTOPIA е световен лидер в областта на дизайн, проектиране, производство и монтаж на стени за катерене. Работим в повече от 50 страни на 6 континента с 20 години опит на пазара. Във връзка с разширяването на завода ни в град Летница търсим шофьор с правоспособност за управление категория D.

Основни задължения:

Превоз на пътници на малки разстояния (предимно сутрин и вечер)

Изисквания:

Отговорност, умение за работа в екип
Правоспособност за управление на МПС от категория „D“
Документ за професионална компетентност за превоз на пътници ще се счита за предимство

Какво предлагаме ние:

Работа на постоянен трудов договор
Твърдо месечно възнаграждение

Как да кандидатствате:

За да изпратите Вашата автобиография натиснете бутона "Кандидатствай по тази обява". Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Шофьори / Куриери
Населено място:
Гр. Летница
Адрес:
гр. Летница, бул. България 1Б
Дата:
1.Август.2018
Организация:
WALLTOPIA
Детайли за организацията:
Повече информация за WALLTOPIA може да получите ТУК