Обява

СПЕЦИАЛИСТ МАРКЕТИНГ И РЕКЛАМА
Ref.No:
JMA0101
Сдружение XYZ Академия представлява квалифициран екип от специалисти в сферата на машиностроенето, който предлага цялостни решения за обучение в областта на CAD, CAM, CAE, CNC, DNC, PDM и MDC. Академията ни се помещава в новоизградена сграда в Икономическа зона София-Божурище. Разполагаме с модерна и съвременна материална база. Учебните ни зали са оборудвани с последно поколение техника за бързо и практическо усвояване на нови знания.

XYZ Академия търси мотивирана и инициативна личност, която да подпомогне работата на Академията в сферата на Маркетинга & Рекламата.

Отговорности:
•участва в планирането, реализирането и отчета на маркетинговите активности на компанията;
•разработва съдържание за маркетинговите материали (брошури, презентации, рекламни материали и др.);
•координира съдържанието на корпоративните уеб страници;
•участва в планирането на участията на компанията на изложения и конференции;
•извършва проучвания на удовлетвореността на клиентите и др.

Изисквания:
•образование в сферата на маркетинга или подобна специалност;
•познаване на маркетинговите процеси;
•опит в сферата на маркетинга и/или рекламата би бил предимство;
•добра компютърна грамотност - Word, Excel, Outlook, PowerPoint;
•познаването на Adobe Photoshop/InDesign би бил предимство;
•познания и интерес в сферата на информационните технологии;
•отлични комуникационни умения и култура на изразяване;
•добра езикова грамотност и умения за писане;
•умения да планира, организира и координира дейности;
•вътрешна мотивация и ориентация към резултата;
•позитивно отношение и креативност;
•доброто владеене на английски език

Компанията предлага:
•възможност да станете част от високотехнологична българска компания;
•възможност за работа със световни индустриални компании - лидери в своите области;
•потенциал за развитие;
•динамична и интересна работа;
•отлични условия на труд и социална среда;
•възможност за допълнителни фирмени обучения;
•възнаграждение, съобразено с отговорностите на длъжността.

Ако предложението предизвиква интереса Ви и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография, актуална снимка и мотивационно писмо. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатурите се разглеждат при стриктна конфиденциалност според ЗЗЛД.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Образование, Образователни курсове и преводи
Адрес:
Икономическа зона София-Божурище
Дата:
14.Август.2018
Организация:
XYZ Академия
Детайли за организацията:
Повече информация за XYZ Академия може да получите ТУК