Обява
Менпауър България ООД

ТЕХНИК - ПОДДРЪЖКА
Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Компанията търси да назначи за свой уважаван клиент – световен лидер в областта на автоматизиращата технология и индустриална автоматика, опитен и мотивиран специалист на позицията:

ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА

ОТГОВОРНОСТИ:
Пoсещава клиенти в цялата страна, за да осигури услуги по поддръжка на място;
Извършва монтаж на хидравлични и електрически компоненти на новото оборудване;
Стартира нови системи при експлоатацията и поддръжката;
Докладва след посещенията на място и проследява удовлетворението на клиентите;
Наблюдава и преглежда дейностите на техническото обслужване;
Разработва и поддържа дългогодишно сътрудничество с клиенти;
Насърчава договори за поддръжка.

ИЗИСКВАНИЯ:

Техническо образование - средно или висше образование;
Познания по механика и електротехника, за да умее да диагностицира проблеми с машините;
Компютърна грамотност;
Владеене на английски език;
Способност за работа под напрежение.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
Мотивиращо възнаграждение и работа в голяма международна фирма;
Служебен автомобил и други придобивки;
Възможност за професионално развитие, усвояване на технически компетенции и обучения;
Отлична работна атмосфера.

Моля кандидатствайте за предложението, за да разберете повече детайли. Благодарим ви.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно-специално

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Поддръжка и Сервиз
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
12.Юли.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК