Обява

Готвач
Във връзка с развиване на дейността си търсим да назначим готвач и помощник готвач

Отговорности:
• Осигурява качествена и навреме издадена храна, спазвайки вътрешнофирмените стандарти.
• Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите.
• Отговаря за правилното приготвяне на храната, като стриктно изпълнява наложения стандарт и време за приготвяне и издаване .
• Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята.
• Поддържа високо ниво на хигиена, касаещо както работното му място, така и собствения му външен вид и работно облекло.
• Спазва правилника за вътрешния ред.

Изисквания:
• Креативност, организационни способности и умения за работа в екип.
• Съзнателна, отговорна и енергична личност.
• Възможност за работа на смени по график.
• Бързина и сръчност.

Ние предлагаме:
• Добри условия на труд в енергичен и амбициозен екип.
• Работно време - дневна смяна
• Постоянен и дългосрочен ангажимент.
• Добро заплащане
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Трудово възнаграждение:
От 800 до 1200 лева на месец

Категория:
Физически / Ръчен труд
Населено място:
Гр. Стара Загора
Дата:
12.Юли.2018
Организация:
"РАДО 49"ООД
Детайли за организацията:
Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК