Обява
Менпауър България ООД

Мотокарист / Електрокарист- Елин Пелин
Описание
Мотокарист / Електрокарист
Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент, водеща и утвърдена логистична компания, търсим кандидат за позицията:

Компанията предлага:

- Добро стартово заплащане и периодични увеличения;
- Работно облекло, обувки и предпазни средства;
- Стандартно работно време;
- Безупречни условия на труд в модерна база;
- Коректни трудовоправни отношения;
- Страхотен колектив;
- Добро заплащане.

Отговорности:

- Комплектова поръчки на клиенти;
- Извършва товаро-разтоварна дейност;
- Контолира количеството и качеството на доставените стоки и материали;
- Отговоря за правилното съхранение и разполагане на доставените материали и стоки.

Изисквания:

- Опит с мотокар;
- Средно образование;
- Способност за работа в eкип и динамична среда.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим Ви!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Транспорт и логистика
Населено място:
Гр. Елин Пелин
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
11.Юли.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК