Обява
Менпауър България ООД

АДВОКАТ
Описание

АДВОКАТ
Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш партньор, водеща правна и консултантска кантора, търсим мотивиран кадър за позицията:

АДВОКАТ

Основни задължения и отговорности:

· Представлява дружеството по арбитражни и съдебни дела и в административни производства;

· Съветва дружеството по правни въпроси във връзка с нормативни и административни актове, с търговското и дружествено право, чуждестранни инвестиции, приватизация, др.;

· Изготвя необходимите документи и становища в условия на пълна поверителност;

· Участва в разработването на вътрешните актове, инструкции и заповеди на дружеството;

· Носи отговорност за качеството и навременността на извършената работа;

· Носи отговорност за спазване на действащото законодателство;

· Спазва и защитава всички интереси, правила и стандарти на дружеството в условия на стриктна конфиденциалност.

Основни изисквания:

· Висше юридическо образование с образователно-квалификационна степен „магистър“;

· Юридическа и адвокатска правоспособност;

· Познаване на съдебната и арбитражната практика по основните правни казуси;

· Владеене на английски език;

· Компютърна грамотност и умения (Word, Excel, Internet);

· Лоялност, екипност, инициативност, комуникативност.

Aко позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете Ваше актуално CV.

Благодарим Ви!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Правни и Юридически услуги
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
11.Юли.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК