Exclusive
Прима Интелект

Специалист Работни заплати и Трудови досиета
Ref.No:
001TRZ
Прима Интелект ЕООД е динамично развиваща се счетоводна къща, която обслужва, както български така и чуждестранни клиенти вече 22 години. Във връзка с увеличаващите се нужди на нашите клиенти от специализирана помощ в сферата на обработката на Работните заплати търсим да назначим Специалист "Работни заплати и Трудови досиета".

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

1) Обработва, изчислява и превежда работни заплати, подготовка на месечни ведомости за работни заплати
2) Подготвя на платежни нареждания за данъци и осигуровки
3) Подава на болнични листове през системата на НОИ
4) Поддържа трудови досиета - подготвя трудови договори, заповеди за прекратяване и анекси в специализиран софтуер;
5) Декларира информация за трудови договори, заповеди и анекси, както и данъчна и осигурителна информация пред НАП
6) Работи с електронен подпис
7) Оформяне на трудови книжки
8) Изготвя справки, удостоверения, служебни бележки;
9) Контактува с клиентите на счетоводната къща
10) Следи и прилага настъпилите изменения в законодателството;

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

1) Висше икономическо образование;
2) Професионален опит като специалист ТРЗ и ЛС минимум 3 години.
3) Отлични познания и опит в областта на трудовото и осигурителното законодателство
4) Добро ниво на владеене на Aнглийски език - писмено и говоримо ( B2);
5) Отлични компютърни умения - WORD, EXCEL, софтуер за обработка на заплати, онлайн банкиране. Работа с ALADIN и/или ТАСАТ ще се счита за предимство.
6) Умение за определяне на приоритетните задачи и спазване на сроковете.

ФИРМАТА НИ ПРЕДЛАГА:

Трудов договор, съобразно българското законодателство и отлични условия на труд.
Стандартно работно време 8.30 - 17.00.
Комуникативно работно място в близост до станция на метро и голям търговски център.
Достъп до професионалните ни знание и опит, работа във сплотен екип с ниско ниво на текучество;
Редовни обучения за повишаване на професионалната компетентност.
Възможност за дългосрочна професионална реализация.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография с актуална снимка.
Ще се свържем с всички кандидати одобрени по документи.

*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и Регламент 2016/679 и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
От 1500 до 1600 лева на месец

Категория:
Консултантски услуги
Адрес:
жк.Зона Б-19, ул.Перник 121, ет.6, ап.16, София 1309, София
Дата:
11.Юни.2018
Детайли за организацията:
Повече информация за Прима Интелект може да получите ТУК