Обява
ЕЙЧ АР ЕС България ООД

Специалист Асортимент Плодове и Зеленчуци- София
Описание
Отговорности:
Договаря асортимент, цени, условия на доставка и плащане с фирмите-доставчици;
Отговаря за стокова група плодове и зеленчуци с/без прилежащите към нея;
Проучва пазара на плодове и зеленчуци;
Полага усилия за повишаване на търговския оборот;
Контролира надеждността на доставчиците си и адаптирането им към политиката на дружеството;
Да проследява и анализира търговските резултати;
Предварително се убеждава във възможността за зареждане на доставчика и се грижи за наличността на селектираните по време на промоционални операции продукти, както и за сезонните продукти;
Грижи се продуктите да са налични в правилния момент (сезонност или промоционална операция.);
Участва в изложения, посещения на мястото на производство на доставчици;
Следи за продажбата и асортимента в магазините на стоките, за които отговаря.

Компанията предлага:
Конкурентно трудово възнаграждение и бонуси, основани на представяне;
Динамична работа в екип от млади и мотивирани професионалисти;
Възможност за професионално кариерно развитие;
Обширно фирмено обучение;
Приятна работна среда;

Изисквания за заемане на позицията:
Образование в сферата на логистика, бизнес или икономика
Енергичност, любознателност, иновативност;
Позитивна и усмихната личност;
Умение за работа в екип и желание за професионално развитие;
Шофьорска книжка;
Опитът ще се счита за предимство;
Английски език на много добро ниво.

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не правите изключение!
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Транспорт и логистика
Адрес:
София, ул. Юнак 11-13
Дата:
3.Януари.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК