Обява

Служител -склад в куриерска фирма
Ref.No:
11
Описание
Изисквания: Задължения
- Приема /получава пратки
- Товари и разтоварва стоки;
- Подрежда и сортира складовите наличности по групи/групажи/
- Инвентаризира склада;
- Извършва документална обработка на складов софтуер;
- Контролира транспорта и логистиката по пристигането и експедирането на пратките

Изисквания
- Средно образование;
- Компютърна грамотност
- Чисто свидетелство за управление с категории В и С
- Умение за работа в екип, комуникативност, лоялност, високо ниво на организираност, гъвкавост, прецизност, способност за работа под напрежение.

Фирмата предлага
- Трудов договор и пълни осигуровки;
- Стимулиращо възнаграждение;
- Постоянна и дългосрочна работа.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля кандидатствайте с актуална автобиография задължително със снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички получени документи са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат разглеждани само за нуждите на подборната процедура.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно, Профил:

Трудов опит:

Специални умения:
Изисквания - Средно образование; - Компютърна грамотност - Чисто свидетелство за управление с категории В и С - Умение за работа в екип, комуникативност, лоялност, високо ниво на организираност, гъвкавост, прецизност, способност за работа под напрежение

Ние предлагаме

Пълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:
Транспорт и логистика
Населено място:
Гр. Хасково
Адрес:
хасково
Дата:
9.Април.2018
Организация:
аника 75 еоод
Детайли за организацията:
Повече информация за аника 75 еоод може да получите ТУК