Обява

Начален учител в занималня
Учебен център НИЯ търси да назначи начален учител с поне 3 години опит.

Основни отговорности:

Учебна занималня
Цялостна следучилищна подготовка
Взимане/водене до училище
Активна комуникация с родителите
Водене на обяд

Нашите изисквания:

Висше образование в областта на началната педагогика или подобни
3 години опит като училтел в училище или следучилищна занималня
Добър подход към учениците
Отлични комуникационни умения
Умения за работа в екип

Какво Ви предлагаме:

6 часов работен ден - от 8:00 до 14:00 часа или от 12:00 до 18:00 часа
Работа в сплотен екип
Приятна работна атмосфера
Справедливо възнаграждение
Коректност в отношенията служител-работодател

Ще очакваме вашите автобиографии на recruitment@nia-bg.com до 30 април 2018 г.
Изисквания към кандидата
Образование: Магистър, Профил:

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Образование, Образователни курсове и преводи
Дата:
4.Април.2018
Организация:
Занималня "Ния"
Детайли за организацията:
Повече информация за Занималня "Ния" може да получите ТУК