Обява
Ван Холдинг ЕООД

Главен мърчандайзер в Търговска дирекция Хляб, сладкарска продукция и кулинарни щандове
Вашите отговорности и задължения като главен мърчандайзер са:

отговаряте за поддържането на асортимента, предлаган сектори „Кулинарен щанд“, „Фурна“, „Хляб“, „Кафетерия“ и „Сладкарство“;
отговаряте за излагането и определянето на подредбата на продуктите на витрините;
контролирате и обучавате персонала в поверените ви супермаркети;
изготвяте текуща оценка за състоянието на обектите и за работата на персонала, давате адекватни предложения към ръководството на фирмата за обновяване и подобряване на оборотите на секторите;
Нашите изисквания към кандидатите:

опит в търговията с бързооборотни стоки;
опит като готвач;
интерес към създаването на ястия;
шофьорска книжка;
компютърна грамотност;
комуникативност;
Ние Ви предлагаме:

Отлично възнаграждение + 60 лв ваучери за храна /месечно + карта за отстъпка при пазаруване, преференициални условия за карта за спорт;
Работа в сигурна и бързоразвиваща се компания със стабилни позиции на българския пазар;
Въвеждащо теоретично и практическо обучение;
Възможност за кариерно развитие;
Работа в сплотен, динамичен, отговорен и млад екип;
Достъп до служебен автомобил и телефон;
Двусменен режим на работа/8 – часов работен ден/;
Сигурност при изплащането на трудовото възнаграждение;

Ако сме предизвикали Вашия интерес:

Изпратете Вашата автобиография: jobs@ff-bg.net или я оставете във всеки наш магазин.
Телефон за повече информация: 029692550

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:
Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Адрес:
София, ул“.Момина Сълза“ 14 А
Дата:
15.Май.2019
Детайли за организацията:
Повече информация за Ван Холдинг ЕООД може да получите ТУК