Обява
Ван Холдинг ЕООД

Старши специалист подбор на персонал
Описание
Основни отговорности:

• Ръководи цялостния процеса по набиране и подбор на персонал в компанията - преглежда и селектира постъпилите кандидатури, организира и провежда интервюта, предоставя обратна връзка;
• Разработва и прилага стратегии за набиране и подбор и проучва различни добри практики като подкрепя тяхното прилагане в рамките на организацията;
• Идентифицира активни и пасивни кандидати чрез ефективно използване на социални медии, networking и провежда предварително проучване на кандидатите;
• Идентифицира най-подходящите източници - социални медийни канали, портали за работа и други за набиране на кандидати;
• Ефективно комуникира със средни и висши мениджъри в компанията, като по този начин анализира текущите и / или потенциални нужди от персонал;
• Представя компанията на кариерни събития, форуми и активно води комуникация с различни организации, университети и училища;
• Участва в реализирането на различни корпоративни събития, инициативи и дейности, които популяризират работодателската марката на компанията;
• Изготвя редовни отчети и справки за дейността.

Основни изисквания към кандидата:

• Най-малко 2 години предишен опит в набиране и подбор на персонал;
• Опит в сферата на търговията и обслужване на клиенти ще се счита за предимство;
• Отлични умения за работа с компютър - Microsoft Office;
• Опит със социални медии (LinkedIn, Twitter, Facebook и т.н.);
• Отлични комуникативни и организационни умения;
• Инициативност и проактивност.

Ние Ви предлагаме:

• Работа в сигурна , развиваща се компания със стабилни позиции на българския пазар.
• Възможност за кариерно развитие.
• Работа в сплотен, динамичен и отговорен екип.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:
Човешки ресурси
Адрес:
София, ул“.Момина Сълза“ 14 А
Дата:
12.Септември.2019
Детайли за организацията:
Повече информация за Ван Холдинг ЕООД може да получите ТУК