Обява
ЕЙЧ АР ЕС България ООД

Търговски представител - алкохолни напитки- София
В момента наш клиент е бутикова винарска изба в Мелнишкия регион, която разполага с над 300 дка собствени лозя, капацитет за обработка на около 250т. грозде и модерна, високо оборудвана винарна. Разполагат с дегустационна зала със завидна панорамна гледка и са социално ориентирани към всеки любител, който би желал да се потопи в магията на винопроизводството.
За тях в момента търсим отговорен професионалист на позиция:

Търговски представител- алкохолни напитки

Позицията е ключова за развитието на търговската дейност на компанията. Специалистът ще отговаря за регион София, като са предвидени регулярни планувани пътувания до Черноморието и гр. Мелник.Възможност за участия в изложения, конкурси, ивенти. Дейността ще бъде обвързана както с продажби, така и с устойчиво развитие на партньорска мрежа.

Основни задължения отговорности:
Доставки и консултиране, изготвяне на оферти, привличане на нови клиенти и поддържане на вече установени контакти със стари такива;
Информиране на клиентите за тенденции и иновации, промоционални и ексклузивни услуги на компанията;
Разглеждане, проучване и предлагане решения и компенсация за рекламации;
Работа и поддържане на дългосрочни отношения с дистрибуторска мрежа;
Възможност за работа в екип от опитни търговци. Поставяне на цели и следене за изпълнението им;
Изготвяне на различни справки и отчети, работа със складова програма и съставяне на ценови листи;

Компанията предлага:

Възможност за дългосрочно професионално развитие в устойчива компания;
Конкурентно възнаграждение;
Редовни обучения според стандартите на компанията;
Участие в разнообразни събития от винения бранш;
Mобилен телефон, лаптоп, таблет и автомобил;
Работа в добър екип от професионалисти;
Позитивна и подкрепяща работна среда, която се развива чрез иновации
Коректно и лоялно отношение;

Изисквания за заемане на длъжността:
1-3 години опит на търговска позиция в FMCG;
Опит в търговията на винени продукти се счита за предимство;
Отлични комуникативни умения опит в преговорите с клиенти;
Търговски нюх и умения за работа с клиенти;
Отлична компютърна грамотност и технически компетенции;
Възможност за пътуване в региона;
Енергична и мотивирана натура ориентирана към постигане на резултати.
Английски език на работно ниво;
Шофьорска книжка;
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Продажби - експерт мениджъри
Адрес:
София, ул. Юнак 11-13
Дата:
3.Януари.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК