Обява
Силвър Стар Моторс ЕАД

ФЛИЙТ МЕНИДЖЪР ЗА МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ (FLEET MANAGER)
Ref.No:
Fleet_1018
Силвър Стар Моторс ЕАД е оторизиран дилър и сервиз на автомобили с марки Мерцедес - Бенц, Сетра и Фузо, с локации в София, Пловдив и Варна. В ролята си на такъв, продължаваме с масираната кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Aко умеете да прилагате гъвкави подходи за анализ и систематично проучване на нови възможности,

ако смятате себе си за човек с добра преценка и математическа мисъл,

aко контакта с много хора Ви зарежда и управлявате ефективно времето си,

ние Ви очакваме в екипa на Силвър Стар Моторс ЕАД, като:

Основни задължения на позицията:

- Активна роля при ценообразуване, позициониране и стартиране на кампании за въвеждане на нови модели автомобили на пазара (проактивно сътрудничество с отдел маркетниг ) за флийт клиенти
- Консултиране на дилърите за повишаване продажбите към флийт клиенти, B2B активности и подпомагане създаването на нови канали за продажба на леки автомобили Мерцедес-Бенц
- Идентифициране, аквизация и непрекъснато комуникиране с флийт клиенти (вкл. държавни институции), съгласуване на срещи и специални програми с колеги от дилърствата в отдел Продажби
- Създаване на схеми за отстъпки, пакети за флийт клиенти и сервизно обслужване, в т.ч. чрез съдействие от страна на Даймлер АД
- Регулярно посещение на клиенти (с представител на дилърска мрежа) в страната, вкл. организиране на събития, определяне на рамкови условия и др.
- Наблюдение и анализ на конкуренцията с последваща обратна връзка към отделите
- Координиране, развиване и управление на всички активности, свързани с флийт-сделки в различните дилърствата

Изисквания към търсения кандидат:

- Завършено висше инженерно или икономическо образование
- Натрупан търговски опит в автомобилния бранш (минимум 5 години)
- Отличен английски език (писмено и говоримо) за ежедневна комуникация и кореспонденция с чужденци
- Много добри технически познания за автомобилите
- Отговорен, самоорганизиран, комуникативен и дисциплиниран
- Работа с MS Office, в т.ч. PowerPoint и Excel (за калкулации на автомобили и отчетност)
- Активен шофьор с валидна шофьорска книжка и нагласа за пътувания в България (веднъж месечно)

Като предимство при подбора по документи ще се счита предишен опит на сходна позиция.

Компанията предлага:

- Ще преминете през обучения в България и чужбина, съгласно програмата на Даймлер АД (производител на Мерцедес-Бенц)
- Ще работите на трудов договор с 25 дни платен годишен отпуск и 5-дневна работна седмица
- Ще имате възможности за ежегодно участие в семинари с колеги от Европа
- Ще надградите професионалните си умения в компания с международни стандарти на работа
- Ще комуникирате ежедневно с колеги – на международно ниво
- Ще получите шанса да продължите кариерното си развитие с генералния представител на Мерцедес-Бенц за България, докосвайки се до световни, ноу-хау стандарти за работа

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на български език на електронна поща: careers@silverstarmotors.eu, като посочите референтния номер на позицията (Fleet_1018), за която кандидатствате. Моля да включите в автобиографията си информация относно: име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни, управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС – ако е посочено в обявата.

Молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.

Освен в случай на изрично писмено възражение от Ваша страна, по реда, посочен в Политика за защита на лични данни, подадените от Вас лични данни ще се съхраняват и обработват за срок от две години от подаването на кандидатурата.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Силвър Стар Моторс“ ЕАД, действащо в качеството на администратор на лични данни, при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, ще откриете в профила на компанията или на: Политика за защита на лични данни.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:
Продажби - експерт мениджъри
Нехранителни продукти
Промишлени продукти
Адрес:
гр.София 1510, район Подуяне, ул. Резбарска № 5
Дата:
22.Октомври.2018
Повече информация за Силвър Стар Моторс ЕАД може да получите ТУК