Обява
Менпауър България ООД

Регионален търговски представител- Варна
Описание
Регионален търговски представител
Във връзка с разрастването на екипа на нашият клиент – доказана и успешно развиваща се компания, оперираща в сферата на търговията с алкохолни продукти и вина, търсим отговорен и мотивиран специалист за позицията

Подходящият кандидат притежава:

- Минимум 3 години опит в търговията с бързооборотни стоки. Желателно е поне 1 година опит с алкохолни продукти/вина или близки продукти;
- Добра комуникация и отлични презентационни умения;
- Инициативност и способност за самостоятелна работа;
- Свидетелство за управление на МПС, категория B;
- Възможност и желание за пътуване в повереният регион – Варна и прилежащите курортни комплекси;

Основни отговорности за позицията:

- Активно презентира продуктите на компанията;
- Създава и поддържа клиентска мрежа в повереният регион и работи в посока увеличаване
- на продажбите.
- Изготвя оферти и участва в договарянето на условията с клиентите;
- Проучва и анализира пазара – допълва и актуализира базата данни с клиенти, информация
- за конкурентни активности и др.;
- Дава конкретни предложения относно оптимизиране на условията на работа с крайни
- клиенти и дистрибутори;
- Периодично изготвя отчети за дейността;

Ако това предложение Ви е заинтригувало и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете ни Вашето детайлно СV на български език.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Продажби - експерт мениджъри
Населено място:
Гр. Варна
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
12.Юли.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК