Обява
Менпауър България ООД

Търговски Представител- Бургас
Описание
Търговски Представител
Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор - международна търговска компанията с национално покритие, търсим мотивиран кандидат за позицията:

Отговорности и задължения:
Отговаря за активното търсене и привличане на нови клиенти на територията на региона;
Поддържа търговски взаимоотношения с потенциални и съществуващи клиенти;
Консултира клиентите, анализира техните потребностите и предлага оптимални решения;
Организира на презентации пред търговци и инвеститори;
Изготвя оферти;
Сключва сделки с нови и текущи клиенти на компанията;
Изготвя анализи и отчети за дейността си.
Изисквания към кандидатите:
Професионален опит на подобна позиция;
Опит в продажби в сектор Строителство ще се счита за предимство;
Енергичност, умение за работа в динамична среда;
Търговски усет и мислене;
Владеене на английски език;
Шофьорска книжка и възможност за пътуване в поверения регион;
Компанията предлага:
Конкурентно възнаграждение с бонусна схема;
Развитие на професионалните умения;
Динамична и енергична среда с висока степен за самостоятелност;
Служебен автомобил, телефон и компютър;
Социален пакет.
Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да получим Вашето актуално CV на английски език.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Продажби - експерт мениджъри
Населено място:
Гр. Бургас
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
11.Юли.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК