Обява
Кауфланд България ЕООД енд Ко КД

Стажант в Кампаниен мениджмънт- София
Дай успешен старт на кариерата си в международна търговска компания, която залага на резултати, динамика и коректност. Със своята всеотдайна работа над 6400 служители в България допринасят значително за нашия успех.При нас ще откриеш многообразие от възможности, за да покажеш най-доброто от себе си.

Твоите задачи:
изготвяне и обработка на различни фирмени визии и дизайни
участие в проекти, свързани с организирането на кампаниите на Kaufland
работа по проекти, свързани с изграждането на визуалната идентичност на компанията
поддържане на активен контакт и подпомагане на работата на графичните дизайнери на Kaufland
Твоят профил:
завършено или в процес на придобиване висше образование в специалност Маркетинг
основни познания в работата с Adobe Photoshop и /или Adobe Illustrator
владеeне на немски и /или английски език на добро ниво
креативна и динамична личност
Нашето предложение:
При нас те очакват интересни, предизвикателни и практически ориентирани задачи в страхотен екип от професионалисти, мотивираща работна среда, изградена на основата на взаимно уважение, доверие и признание. Наред с разнообразните възможности за кариера и развитие ние ти предлагаме възнаграждение от 750 лв. бруто на месец за 8 - часов работен ден, трудов договор за 6 - месечен стаж, ежемесечни ваучери за храна на стойност 60 лв., спортна карта, въвеждащо и надграждащо обучение и др.

Ако сме предизвикали твоя интерес, моля изпрати ни твоята автобиография за кандидатстване.

Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

За контакти:
Кауфланд България ЕООД енд КО КД
отдел Подбор
1233 София,ул. Скопие 1А

Нека започнем съвместна работа за едно успешно бъдеще.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Стажант

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Стаж

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Служители

Трудово възнаграждение:
750 лева на месец

Категория:
Мениджмънт, бизнес развитие
Адрес:
1233 София, ул Скопие 1 А,
Дата:
16.Април.2019
Повече информация за Кауфланд България ЕООД енд Ко КД може да получите ТУК