Обява
Бижу Тренди ЕООД

Продавач консултант
Описание
Описание и изисквания:

Фирма Бижу Тренди ЕООД търси да назначи продавач-консултант/ка в магазин за бижутерия в центъра на гр. София.

Вашите отговорности:

Зареждане и подреждане на стоката в обекта

Предлага и консултира клиентите при продажба на стока

Работа с касов апарат и POS терминал за картови разплащания

Поддържане на хигиената на работното място

Нашите изисквания:

Комуникативност, умение за работа с клиенти

Умения за работа в екип

Предишен опит в сферата на търговията е предимство и владеенето на турски език.

Ако нашето предложение Ви интересува, изпратете актуална АВТОБИОГРАФИЯ СЪС СНИМКА.

Контакт ще бъде установен само с одобрените по документи кандидати.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Турски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Служители

Трудово възнаграждение:
От 800 до 1000 лева на месец

Категория:
Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Адрес:
Витоша 51
Дата:
11.Май.2018
Детайли за организацията:
Повече информация за Бижу Тренди ЕООД може да получите ТУК