Обява
ЕЙЧ АР ЕС България ООД

Мениджър Ключови клиенти
В Ейч Ар ЕС България вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента работим с един от водещите вносители и дистрибутори на стоматологична и зъботехническа апаратура и консумативи на българския пазар и търсим ентусиазиран кандидат, който да заеме позицията на:

Мениджър ключови клиенти (зъботехническа апаратура и консумативи)

Отговорности:

Координира търговската дейност на офисите и лабораториите на компанията в страната (София, Благоевград, Пловдив, Варна, Бургас) – дистанционно и с посещения
Отговаря за комуникацията с всички ключови клиенти и доставчици на зъботехническа апаратура и консумативи
Предоставя компетентна информация, консултира и предлага решения, основани на техническите изисквания на клиента
Организира въвеждането на нови технологични продукти и определя портфолио от специфични висококачествени апарати и консумативи
Отговаря за дейностите по обучение и техническо консултиране на регионалните търговски екипи и основните фирмени клиенти относно продуктовото портфолио
Поддържа активна комуникация с регионалните търговски представители
Координира работата на национално ниво във връзка с маркетинга на продуктите

Изисквания:

Търговски опит (на подобна позиция)
Отлични комуникационни умения и подход към клиента
Отлично владеене на английски език - писмено и говоримо
Много добра компютърна грамотност - MS Office, Internet
Опит във водене на търговски преговори
Умение за стратегическо планиране
Активен шофьор и желание за пътувания в страната

Компанията предлага:

Възможност за професионална изява и развитие в утвърдена компания
Технологични обучения в страната и чужбина
Много добро заплащане и атрактивна бонусна схема
Служебен телефон
Ваучери за храна
Работа в динамична работна среда
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Мениджмънт, бизнес развитие
Адрес:
София, ул. Юнак 11-13
Дата:
9.Юли.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК