Обява

Готвач - разливна кухня
Във връзка с разширяване обема на работа, търсим да назначим готвач за разливна кухня.

Изисквания:
- Опит в приготвяне на готвени ястия от българската национална кухня;
- Отговорност, прецизност и бързина;
- Желание за усъвършенстване на кулинарните умения.

Отговорности:
- Приготвяне на ястия по рецептурник, с точни калкулации и мерки;
- Предподготовка, подготовка и издаване на ястията;
- Работно време само първа смяна, при петдневна работна седмица с почивни дни по график.

Предлагаме:
- Трудов договор и осигуровки, съгласно КТ.
- Много добро възнаграждение;
- Много добри условия на труд, съгласно стандартите за работа в сферата;
- Работата е подходяща и за кандидати без опит, желаещи да се обучават.

Ако считате себе си за подходящия кандидат за тази позиция, моля, изпратете своята автобиография. Вашите документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно изискванията на ЗЗЛД и Общия регламент за защита на личните данни.

При интерес, моля, прикачете СV на email: hriman.hr@gmail.com или посочете номер за връзка. Може да получите допълнителна информация на тел.0884778000 до 20.00 ч всеки работен ден, без събота и неделя.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Трудово възнаграждение:
От 700 до 900 лева на месец

Категория:
Ресторантьорство / кетъринг
Населено място:
Гр. Стара Загора
Дата:
6.Август.2018
Организация:
"РАДО 49"ООД
Детайли за организацията:
Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК