Обява
Менпауър България ООД

ТЕХНОЛОГ- Сливен
Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с 4000 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.
За един от нашите партньори – международна компания, специализирана в производство на храни, търсим специалист за позиция:

ТЕХНОЛОГ

Основни задължения:
Контролира спазване технологията на производство.
Участва при внедряване на нови изделия или технологии, ново оборудване, нови инструменти и екипировка.
Разработва предложения за усъвършенстване на технологичните процеси в компанията.
Анализира разхода на суровини и материали и съответствието им с технологичната документация.
Участва при обучението на служителите за усвояване на нови техники и технологии.
Основни изисквания:
Висше образование в областта на хранително-вкусовата промишленост;
Познаване на нормативните актове, касаещи производство на храни;
Професионален опит в производство;
Комуникативни умения и умения за работа в екип;
Добра компютърна грамотност;
Компанията предлага;
Отлично възнаграждение;
Модерни производствени съоръжения;
Повишаване квалификацията чрез обучения;
Допълнителни социални придобивки.
Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Сливен
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
21.Май.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК