Обява
Анонс 2014 ЕООД

Швеция – работници в кравеферма
Двама работника, мъже, жени или двойка.

Сезонна работа

Задължения
– машинно доене на крави и обща фермерска работа.

Изискване:
- Опит като доячи;
- Познания и умения за използване на доилна техника и инструменти;
- Опит при разпознаване на възникнали здравословни проблеми с кравите – мастит и куцане;
- Положително отношение към работата;
- Добро владеене на английски език А2, В1;
- Физически здрави;
- Трудолюбиви и отговорни кандидати;
- Приложени сертификати за квалификация са предимство;
- Шофьорска книжка е предимство;
- Кандидатът може да бъде отзован, ако не е квалифициран.

Предлагаме:
- Започване на работа възможно най-скоро;
- Продължителност на работния ангажимент – 3 месеца (с възможност за работа и на по-кратки Интервали през 3 месеца);
- Безплатна квартира;
- Настаняване: в самостоятелна вила във фермата (спалня и всекидневна плюс
кухня) и достъп до зоните за персонала във фермата, тоалетна, душ, wi-fi). Използване на перална машина във фермата.
заплащане: за квалифицирани доячи 11,60 евро/ч. бруто, след данъци и осигуровки около 7,50 евро на час; за неквалифицирани доячи 10,00 евро/ч. бруто, след данъци и осигуровки около 6,50 евро на час.
- Работни часове – минимум 45 часа на седмица (1 почивен ден седмично);
- Пътуването до Швеция е организирано от работодателя и за негова сметка.
- Фермата осигурява работно облекло и спално бельо.

Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашето СV.

Кандидатствайки за тази позиция, Вие се съгласявате Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.

За информация тел. 029449280 ,GSM: 0889433365 Анонс или GSM: 0888143846 - Делчева
По международни младежки и квалификационни програми
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Селско, горско стопанство, рибовъдство
Държава:
Друга държава
Адрес:
бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска
Дата:
12.Февруари.2019
Детайли за организацията:
Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК