Обява
Менпауър България ООД

Специалист поддръжка на машини- Пловдив
Описание
Специалист поддръжка на машини
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, търсим амбициозен специалист, който да заеме позицията:

Отговорности:

- Експлоатация и поддръжка на машините и съоръженията в шприцово производство.
- Извършване на текущи прегледи и периодични профилактики на производственото оборудване.
- Осъществяване контрол при отстраняване на аварии.
- Извършване на плануваните ремонтни работи.
- Контролиране и отговаряне за ефективното използване на резервните части.

Изисквания:

- Висше техническо образование.
- Добри познания по електроника, електротехника, електронна и управляваща техника.
- Умения за работа с техническа документация.
- Познания по механика и пневматика.
- Умения за откриване и отстраняване на дефекти по машините и съоръженията.
- Извършва цялостна профилактика, настройка и регулиране на машините и съоръженията.
- Познания за работа с контролно-измервателни уреди и апарати.
- Умения за работа в екип.

Компанията предлага:

- Постоянна работа в международна компания с високи професионални стандарти;
- Професионална работна атмосфера;
- Мотивиращо трудово възнаграждение;
- Фирмен транспорт.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
9.Октомври.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК