Обява

Монтажник
Към настоящия момент Адеко търси да назначи за свой клиент служител на позиция:

Монтажник

Основни задължения:

• Сглобява детайли, като спазва съответните изисквания;
• Съобразява се с технологията на производството и на използване на оборудването;
• Изпълнява изискванията по качество (според указанията и инструкциите);
• Бързо, точно и правилно изпълняване на възложените задачи;

Ние очакваме:

• Готовност за работа на смени;
• Сръчност и внимание към детайла;
• Средно образование ( технически познания са предимство);

Компанията предлага:

• Осигурен транспорт;
• Добро възнаграждение + допълнителни бонуси;
• Отлични работни условия;

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N:1814/08.12.2014г.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Специални умения:
Сръчност

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Служители

Трудово възнаграждение:
От 700 до 800 лева на месец

Категория:
Енергетика
Населено място:
Гр. Пловдив
Дата:
2.Август.2018
Организация:
Адеко България
Детайли за организацията:
Повече информация за Адеко България може да получите ТУК