Обява
Gi Group

Служители в производство- Русе
Описание
Служители в производство
Gi Group е водеща международна компания, предлагаща решения за развитие пазара на труда.

Ако искате да станете част от екипа на бързоразвиваща се производствена международна
компания, очакваме вашата автобиография.

Предлагаме:
Работни места подходящи за мъже и жени;
Гарантирани месечни доходи;
Осигуровки върху реалната заплата;
Допълнителна бонусна система за постигнати резултати;
Ваучери за храна и безплатен служебен транспорт;
Допълнително заплащане за фирмена столова;
Въвеждащо обучение и възможност за дългосрочно развитие;
Трисменен режим на работа.
Изисквания:
Сръчност, прецизност и внимание към детайла;
Бързина и добра концентрация;
Отговорност при изпълнение на поставените задачи.
Отговорности:
Работа на машини за сглобяване на детайли;
Спазване на изискванията за качество според указанията и инструкциите;
Подпомагане на други допълнителни дейности според нуждите на процеса.
В случай, че нашето предложение представлява интерес за вас - натиснете бутона
"Кандидатствай" или заповядайте на адрес: гр. Русе, ул. Хан Аспарух 32, ет. 2, офис 4
телефони за контакт: 0884 02 34 30 и 0878 58 36 46.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Нови Искър
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
22.Ноември.2018
Организация:
Gi Group
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК