Обява
Форест Груп 2010 ООД

Гатеристи и банцикари
Ref.No:
3
Описание
Фирмата е водещ лидер в сферата на дървообработването .

Във връзка с разширяване на производството търсим да назначим Оператори на дървообработващи машини за първична обработка на дървесината .

Изисквания:
Завършено средно образование в специализирано училище по дървообработване е с предимство
Опит на конкретната позиция е с предимство
Отговорност и желание за развтие
Лоялност

Отговорности:
Работа с дървообработващи машини
Подпомагане на другите и по другите производствени звена
Следене за качеството на продукцията
Спазване на вътрешния правилник на фирмата

Ние Ви предлагаме:
Трудов договор и работно облекло
Добро стартово възнаграждение
Периодично актуализиране на заплатата спрямо постигнатите резултати
Работа и обучение в конкурентна среда

Ако отговаряте на горепосочените изисквания и нашето предложение представлява интерес за Вас, очакваме Вашите автобиографии .
Контакт ще бъде осъществен с одобрените по кандидати.
Фирмата гарантира конфиденциалност на всички кандидати и спазване на Закона за защита на личните данни
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Производство
Производство - Мебели / Дърводелство
Населено място:
Гр. Варна
Адрес:
гр. Варна ; ул. Петко Марнов 3
Дата:
14.Април.2018
Повече информация за Форест Груп 2010 ООД може да получите ТУК