Обява
ЕЙЧ АР ЕС България ООД

Ръководител Склад- София
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент - водеща компания в производството специалист на позиция:

Ръководител склад

Основни отговорности:

• Отговаря за заприхождаването и приема на стоки и материали в ERP система от служителите;
• Осъществява ежедневен мониторинг върху служителите в склада за правилно изпълнение на възложените задачи;
• Води стриктна документация за постъпилата продукция;
• Създаване, поддържане и съхранение на база данни за стоки и материали, чрез баркод система;
• Координиране на работния процес в сътрудничество с отделите по Доставки, Транспорт, Продажби на фирмата;
• Организира регулярни инвентаризации на складовите наличности;
• Въвежда и обучава новите служители в склада;
• Изготвя отчети и справки, пряко свързани с дейността на екипа.

Компанията предлага:

• Дългосрочност в трудовите взаимоотношения;
• Ваучери за храна, поемане на транспортни разходи, допълнително здравно осигуряване;
• Работа в добре установена компания на международния пазар;
• Добро възнаграждение в добра работна среда;
• Коректно отношение и сигурност.

Изисквания:

• 3 години опит в склад;
• 2 годишен опит на ръководна позиция;
• Добри компютърни умения – MS Excel, MS Word;
• Опит със складова програма и владеене на английски език - В1;
• Отговорност, лоялност, инициативност, самостоятелност и висока професионална етика и трудови навици.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Мениджмънт, бизнес развитие
Адрес:
София, ул. Юнак 11-13
Дата:
30.Септември.2020
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК