Обява
ЕЙЧ АР ЕС България ООД

Мениджър доставки- София
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!.

Наш партньор е компания, лидер в производството на приложения за външна и вътрешна реклама.

Във връзка с разширявана на дейността си и бързоразвиващите се иновации в компанията, екипът търси креативен и мотивиран кандидат за позицията на:

Мениджър доставки

Основни отговорности:
- Проучва пазара, анализира нуждите на бизнеса относно снабдяване с възможно най- добрите материали и решения;
- Комуникира с доставчици и производители, договаря цени и срокове на доставката;
- Координира цялостната дейност на екипа си и съблюдава за правилното протичане на процесите;
- Управлява инвентара и извършва поръчки спрямо нуждите на компанията;
- Изготвя ежемесечни и годишни справки и анализи.

Компанията предлага:
- Работа в иновативна компания и възможност за развитие;
- Добро твърдо възнаграждение;
- Атрактивен социален пакет;
- Трудов договор и стандартна работна седмица;
- Топ локация;
- Динамична работна среда и позитивен екип.

Изисквания за заемане на позицията:
- Опит на подобна позиция в международна компания;
- Висше образование;
- Английски език – B1-B2;
- Аналитично мислене, добра работна дисциплина в динамична среда;
- Внимание към детайла, комуникативност и способност за работа в екип;
- Опит в печатния бизнес се счита за предимство.
- Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Мениджмънт, бизнес развитие
Адрес:
София, ул. Юнак 11-13
Дата:
31.Май.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК