Обява
ЕЙЧ АР ЕС България ООД

Продуктов мениджър- София
За един от водещите вносители и дистрибутори на стоматологична и зъботехническа апаратура и консумативи на българския пазар и търсим ентусиазиран кандидат, който да заеме позицията на:

Продуктов мениджър (зъботехническа апаратура и консумативи)

Отговорности:
Координира търговската дейност на офисите и лабораториите на компанията в страната (София, Благоевград, Пловдив, Варна, Бургас) – дистанционно и с посещения
Отговаря за комуникацията с всички ключови клиенти и доставчици на зъботехническа апаратура и консумативи
Предоставя компетентна информация, консултира и предлага решения, основани на техническите изисквания на клиента
Организира въвеждането на нови технологични продукти и определя портфолио от специфични висококачествени апарати и консумативи
Отговаря за дейностите по обучение и техническо консултиране на регионалните търговски екипи и основните фирмени клиенти относно продуктовото портфолио
Поддържа активна комуникация с регионалните търговски представители
Координира работата на национално ниво във връзка с маркетинга на продуктите

Изисквания:
Търговски опит поне 4 години (на подобна позиция)
Отлични комуникационни умения и подход към клиента
Отлично владеене на английски език - писмено и говоримо
Много добра компютърна грамотност - MS Office, Internet
Опит във водене на търговски преговори
Умение за стратегическо планиране
Активен шофьор и желание за пътувания в страната
Компанията предлага:
Възможност за професионална изява и развитие в утвърдена компания
Обучения в страната и чужбина
Много добро заплащане и атрактивна бонусна схема
Служебен телефон
Ваучери за храна
Работа в динамична работна среда
В Ейч Ар ЕС Стафинг България вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:
Мениджмънт, бизнес развитие
Адрес:
София, ул. Юнак 11-13
Дата:
3.Януари.2019
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК