Обява
Adecco Bulgaria Ltd

Проектен Мениджър - гр. София
Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. По тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция, съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

За наш доверен клиент, компания с над 20 годишен опит в проектирането, строителството, проектовото развитие и управлението на недвижими имоти, търсим да назначим:

Проектен Мениджър.

ФУНКЦИЯ НА ДЛЪЖНОСТТА:
Проектен мениджър ще бъде отговорен за селектирането на партньори за доставка на материали, воденето на търговски преговори, сключването и управлението на рамкови договори с тях, координирането, управлението и отчитането им.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
- Селектира подходящите партньори за доставка на строителни материали;
- Води преговори със заводи, производители и техни представители за договаряне и сключване на рамкови договори и споразумения;
- Обобщава информацията за всички необходими материали необходими за строителството на текущи и бъдещи обекти;
- Участва оперативно в бюджетирането на проектите от офертната фаза до приключване на строителството;
- Управлява и координира рамкови договори;
- Координира работата на Проектантите, за да бъдат залагани системи и материали, за които има сключени рамкови споразумения;
- Осъществява връзката между Проектанти и Изпълнение с фирмите производители;

ИЗИСКВАНИЯ:
- Завършено висше инженерно строително или икономически образование – степен магистър;
- 3+ години опит в сферата на строителството на позиция Проектен Мениджър;
- Познания за реда и приоритетите в строителният процес, строителните технологии и строителните технолигии;
- Опит във воденето на търговски преговори и сключване на Договори и рамкови споразумения;
- Отлична компютърна грамотност, AutoCAD, MS Office (MS Word, MS Excel; MS Project), Internet Applications;
- Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо;
- Шофьорска книжка.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете актуална автобиография на английски език. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната агенция по заетостта №1814/8.12.2014
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Маркетинг
Мениджмънт, бизнес развитие
Адрес:
София, Младост 4, Бизнес парк, сграда 11 А, ет.2
Дата:
3.Декември.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК