Обява
Adecco Bulgaria Ltd

Ръководител на отдел SAP Sales & Fulfillment Solutions
Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

За наш клиент – международен лидер в сверата на Retail търговията търсим да назначим:

Вашите задачи:
• Участвате в изграждането на свързани с управлението на стоки, ориентирани към продажби & логистични процеси за нашите интернационални онлайн-магазини и поемате планирането, управлението и координирането на намерения за реализация в интернационални SAP Retail проекти.
• Вие сте първо лице за контакт за Вашите служители и съвместно с Вашия екип реализирате процесуални и технически изисквания.
• Съвместно с Вашия екип определяте функционални и технологични напасвания в SAP системата и други приложения, приоритизирате ги и се грижите за безпроблемното им прилагане.
• Вие се съгласувате с централния IT-отдел относно стратегически и оперативни процеси & IT-решения и гарантирате изпълнението на централните изисквания.
• Вие сте свързващо звено между функционалното направление и IT и сте на разположение като компетентно лице за контакт.
• Вие отговаряте за професионалното ръководене на екип и продължаващото развитие на служителите.

Вашите умения:
• Завършено висше образование (икономическа) информатика или завършено IT образование със сравнима квалификация.
• Предишен опит в ръководене на екип от SAP специалисти.
• Добро познаване на SAP Retail и опит в конфигуриране на следните модули (MM/SD, FI/CO, WM/EWM).
• Разбиране на комплексни процеси в рамките на една E-Commerce-компания.
• Аналитичен, структуриран, ориентиран към процес и цели начин на работа.
• Комуникативност, самоинициативност, креативност , както и дипломатичност.
• Много добри познания по английски език и готовност за изучаване на немски език.

За да кандидатствате моля изпратете Вашето CV на английски език. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814/8.12.2014.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:
Мениджмънт, бизнес развитие
Адрес:
София, Младост 4, Бизнес парк, сграда 11 А, ет.2
Дата:
3.Август.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК