Обява
Кауфланд България ЕООД енд Ко КД

Ръководител сектор за хипермаркет Kaufland, гр. Велико Търново
Описание
Ръководител сектор
за хипермаркет Kaufland, гр. Велико Търново

Дайте успешен старт на кариерата си в международна търговска компания, която залага на резултати, динамика и коректност. Със своята всеотдайна работа над 6400 служители в България допринасят значително за нашия успех. При нас ще откриете многообразие от възможности, за да покажете най-доброто от себе си

Вашите задачи:
отговаряте за работата на поверения Ви сектор – координирате и контролирате приемането, предаването, складирането и подредбата на стоките, планирате работния график на служителите в сектора, отговаряте за постигнатите резултати и добрата атмосфера в екипа;
подпомагате ръководния екип на филиала, като прилагате опита и знанията си по диспозицията на стоки и обслужването на клиенти;
ръководите филиала в отсъствие на управителя – като персонал, стокооборот и резултати в числа, съдействате за прилагане на нови филиални концепции
Вашият профил:
имате завършено подходящо висше образование и добра компютърна грамотност
имате добри организационни умения и опит в ръководене на персонал
имате готовност за работа на смени
Нашето предложение:
При нас Ви очакват отговорни и интересни задачи в динамичен екип, мотивираща работна среда, изградена на основата на взаимно уважение, доверие и признание. Наред с разнообразните възможности за кариера и развитие ние Ви предлагаме атрактивно възнаграждение и много добър допълнителен социален пакет - ежемесечни ваучери за храна на стойност 60 лв., допълнително здравно застраховане, спортна карта, въвеждащо и надграждащо обучение и др.

Ако сме предизвикали Вашия интерес, моля изпратете ни Вашата автобиография за кандидастване.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:
Мениджмънт, бизнес развитие
Населено място:
Гр. Велико Търново
Адрес:
1233 София, ул Скопие 1 А,
Дата:
7.Юни.2018
Повече информация за Кауфланд България ЕООД енд Ко КД може да получите ТУК