Обява

СЪТРУДНИК МАРКЕТИНГ
Ref.No:
2
Описание
„Поликонтакт“ търси СЪТРУДНИК МАРКЕТИНГ

Отговорности:
- осъществява маркетингова дейност в търговския сектор, изготвя стратегии, предлага конкретен план на действие и участва пряко в изпълнението му
- извършва мониторинг на пазара - анализ на конкуренти, продукти, цени, активност, потребителско поведение и мотивация и др.
- изготвя доклади и дава препоръки за привличане на нови клиенти
- работи организационно, координирано и съгласувано с мениджъра на фирмата

Изисквания:
- висше икономическо образование спец. „Маркетинг“ или др. релевантни
- задължително участие в самостоятелно разработени проекти и практически опит
- умение за работа в кратки срокове и динамична среда
- предимство владеене на английски език

Допълнителна информация:
- възможност за започване на работа веднага
- позицията позволява да се съчетава с др. работна позиция
- работа в динамична среда на непълен работен ден, с тенденция за постоянен и дългосрочен ангажимент
- гарантирано месечно възнаграждение

Ако проявявате интерес към позицията и отговаряте на посочените изисквания, изпратете Ваша подробна автобиография със снимка. Консултант от фирмата, ще се свърже с одобрените по документи кандидати и ще проведе интервю.

Предоставените от Вас лични данни подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.
Лиценз на „ПОЛИКОНТАКТ” ЕООД: 1702/17.03.2014 год.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър, Профил: "Маркетинг"

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Реклама, PR
Маркетинг
Мениджмънт, бизнес развитие
Търговия - уеб сайт
Населено място:
Гр. Варна
Адрес:
Македония 2, Варна, Варна 9000, Варна
Дата:
10.Май.2018
Организация:
POLYCONTACT
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за POLYCONTACT може да получите ТУК