Обява
Мейт България

Стажантска позиция за Графичен дизайнер
Описание
Основни познания с Adobe Photoshop, Indesign и Illustrator.
Основни познания при подготовката на печатни издания.
Креативно мислене.
Основни познания по HTML и CSS се считат за предимство.

Задължения и Отговорности:

∙ Дизайн и предпечат на рекламни материали: каталози, брошури, флаери,
плакати, билбордове, календари и др.
∙ Обработка на изображения във Photoshop
∙ Отговаря за брандирането на презентации, оферти и други материали
∙ Помага при поддръжката на визуалната част на сайта и социалните медии на фирмата
∙ Участва идейно в разработването на маркетингови кампании

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Стажант

Специални умения:
Умения, изисквания, квалификации: ∙ Желание за обучение и развитие в областта на рекламата и дизайна ; ∙ Креативна и оригинално мислеща личност ; ∙ Художествен вкус и усет за композиция, нестандартно мислене ∙ Комуникативност, инициативност, креативност; ∙Способност за работа в екип; ∙Лоялност, отговорност;

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:
Реклама, PR
Дизайн, Криейтив, Видео, Анимация
Дата:
10.Май.2018
Детайли за организацията:
Повече информация за Мейт България може да получите ТУК