Обява
Кауфланд България ЕООД енд Ко КД

Специалист Онлайн Медия планиране
Дайте успешен старт на кариерата си в международна търговска компания, която залага на резултати, динамика и коректност. Със своята всеотдайна работа над 6400 служители в България допринасят значително за нашия успех. При нас ще откриете многообразие от възможности, за да покажете най-доброто от себе си.

Вашите задачи:

разработване , планиране и координация на онлайн кампании , включително провеждане на кампании в Google AdWords и управление на Facebook и Newsletter кампании
управление и оптимизация на параметрите на различните онлайн кампании с цел постигане на поставените KPIs и ROI
проследяване на последните актуални тенденции в дигиталната реклама и ефективното им прилагане за достигне до различни медийни аудитории според различните отличителни характеристики на рекламното послание
прецизно проследяване и разпределение на годишния бюджет, медийни отчети и изготвяне на консолидирани PBA
планиране и идентифициране на нови канали в други медии като Принт и ООН и възможности за достигане до по-широка аудитория

Вашият профил:

подходящо висше образование в сферата на Маркетинга
минимум 2 години опит в сферата на Онлайн Медия планирането, предишен опит в медийна агенция се счита за предимство
много добро владеене на немски/ английски език (немският ще се счита за предимство)
много добра компютърна грамотност
аналитичност, гъвкавост и високо развито чувство за отговорност

Нашето предложение:

При нас Ви очакват отговорни и интересни задачи в динамичен екип, мотивираща работна среда, изградена на основата на взаимно уважение, доверие и признание. Наред с разнообразните възможности за кариера и развитие ние Ви предлагаме атрактивно възнаграждение и много добър допълнителен социален пакет - ежемесечни ваучери за храна на стойност 60 лв., допълнително здравно застраховане, въвеждащо и надграждащо обучение и др.

Ако сме предизвикали Вашия интерес, моля изпратете ни Вашите документи за кандидатстване:

автобиография

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

Нека започнем съвместно работа за едно успешно бъдеще.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Медии
Маркетинг
Дигитален маркетинг
Мениджмънт, бизнес развитие
Адрес:
1233 София, ул Скопие 1 А,
Дата:
20.Ноември.2017
Повече информация за Кауфланд България ЕООД енд Ко КД може да получите ТУК