Обява
Ingram Micro

Технически сътрудник/съпорт агент
Желаете ли да станете част от екипа на голяма международна компания?

Знаете английски език, имате желание и мотивация да го практикувате в бизнес среда и да се развивате в сферата на Технологиите?

Ingram Micro Ви предлага страхотна възможност за старт на Вашата кариера в желаното направление и за придобиване на знания, умения и трудови навици в реална работна атмосфера.

Основни задължения:

• Да бъде първа точка за контакт по телефон, чат и имейл за ИТ въпроси от служителите на Ingram
• Обработване на стандартни и някои по-сложни за отстраняване инциденти
• При нужда, ескалиране на инцидентите към съответните нива по експедитивен и ясен начин
• Използване на всички налични методи за комуникация за разрешаване на инциденти (телефон, електронна поща, чат, дистанционно управление/ софтуер)
• Добра организация и способност за приоритизация за оптимално справяне с наличните инциденти и осигуряване на помощ на колеги
• Отговорен подход към разрешаването на настъпилите инциденти и адекватна комуникация във връзка със статуса и прогреса на взетите мерки

Успешните кандидати биха имали:

• Звършена степен на образование или курс в сферата на информационните технологии
• Познаването и квалификацията в областта на ITIL би било предимство
• Предходен релевантен опит в BPO среда или на техническа позиция
• Добри умения за комуникация в стресови ситуации
• Базово познание по Account Unlock, Password Reset, Account Modification, Group Modification
• Отлично познаване и разбиране на Microsoft OS, по-конкретно Windows 7 и Office 2007
• Предходен опит в отстраняване на технически проблеми от Outlook 2007 в network среда
• Свободно владеене на писмен и устен Английски език

Ако имате желание да научите повече детайли, не се колебайте да кандидатствате с актуална автобиография. Очакваме да се срещнем и да поговорим! Възможността е отворена както за стартиращи своята кариера, така и за придобили вече опит в областта.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Интернет
ИТ и Компютърни специалисти
Адрес:
бул. Цариградско шосе N115
Дата:
27.Ноември.2018
Детайли за организацията:
Повече информация за Ingram Micro може да получите ТУК