Обява
Direct - Куриер

Junior Front End Software Engineer / Ionic

Junior Front End Software Engineer

JavaScript (jQuery) / Ionic Framework for Node.js

Отговорности:

* Анализиране, проектиране и специфициране на нови софтуерни решения
* Определяне и създаване на дизайна и архитектурата на отделните компоненти.
* Принос във всички фази от работния процес с предложения и решения в планирането.
* Имплементиране на дизайнерските решения в софтуера
* Програмиране на нови компоненти
* Активна комуникация и координация с бекенд програмистите
* Отстраняване на възникнали проблеми по съществуващ софтуер

Изисквания:

* образование - висше образование, образователно-квалификационна степен "бакалавър";
* квалификация - програмист или еквивалент;
* професионален опит - наличие на не по-малко от 2 години професионален опит в сферата на * програмирането, ИКТ, разработването на програмни продукти или еквивалент.

Технологии

* Основни познания в програмирането - обектно ориентирани принципи, структуриране на данни, алгоритми, шаблони за дизайн, memory management и т.н.
* Отлично познаване на client side програмните езици (JavaScript, HTML5, CSS)
* Познаване на Ionic Framework for Node.js
* Познаване на jQuery and jQuery Plugins
* Добри познания в JavaScript Frameworks

Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
2500 лева на месец

Категория:
Софтуер/ Разработка и поддръжка
Адрес:
ул. Райна Княгиня 7, София 1100, София
Дата:
12.Юли.2018
Детайли за организацията:
Повече информация за Direct - Куриер може да получите ТУК