Обява
Менпауър България ООД

Хардуерен инженер

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Менпауър търси да назначи за свой лоялен клиент, глобален лидер в областта на технологиите - Хардуерен инженер.

Вашите отговорности:
Вие ще бъдете отговорни за развитието на автомобилни устройства. Като член на международен екип ще бъдете част от процеса на проектиране, който включва: RFQ-фаза, архитектурен дизайн, проектиране и проверка.

Вашите квалификации:
 Университетска степен по електроника или близка област;
 Опитът с инструментите за симулация на SPICE е предимство;
 Опитът с Bluetooth, WiFi, USB, GPS е предимство;
 Работно ниво на английски език.

Какво ще получите:
 Възможности за кариерно развитие в международната компания;
 Социален пакет, конкурентно мотивиращо възнаграждение с допълнителни бонуси при постигнати резултати;
 Отворена и приятелска атмосфера на работа;
 Социални дейности и гъвкаво работно време.

Ако позицията Ви е заинтригувала, моля изпратете Ваша актуална автобиография.

Благодарим Ви!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
ИТ и Компютърни специалисти
Хардуер/Разработка и поддръжка
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
11.Юли.2018
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК