Обява

Технически сътрудник
Международната компания, която заема водеща позиция на пазара на VoIP в Европа търси да назначи:

Технически сътрудник в отдел поддръжка на VoIP

ИЗИСКВАНИЯ:
Владеене на руски език (говоримо) и английски език (писмено и говоримо).
Завършено висше или средно образование.
Добри компютърни умения (advanced user or administrator).
Добри комуникативни умения и работа под напрежение.
Отлични организационни умения, внимание и педантичност.
Умения за справяне едновременно с няколко поставени задачи.
Гъвкавост, усет към детайлите, добронамереност и отзивчивост към колегите и клиентите.
Кандидатите да са непушачи

ПРЕДИМСТВА:
Владеенето на други европейски езици;
Познаване на мрежи и протокол TCP/IP, Linux;
Инсталиране на операционни системи и софтуерни продукти;
Основни познания в областта на телекомуникациите и интернет;
Опит на подобна позиция;

Описание на длъжността и основни задължения:
1) Консултации относно услугите на компанията;
2) Въвеждане на информация в клиентската база данни;
3) Помощ на клиентите при настройването на VoIP софтуер;

Компанията предлага:
• Мотивиращо възнаграждение;
• Трудов договор /на пълен работен ден/;
• Въвеждащо фирмено обучение;

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
Автобиография с актуална снимка;

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:
Софтуер/ Разработка и поддръжка
Телекомуникации
Населено място:
Гр. Бургас
Дата:
13.Април.2018
Организация:
ipTelecom Bulgaria
Повече информация за ipTelecom Bulgaria може да получите ТУК