Обява

ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ
Описание
Технически ръководител
„Артефино“ е специализирана в предлагането на продукти от композитно дърво, подходящи за реализирането на екстериорни и интериорни решения на търговски и жилищни обекти, които остават трайни във времето без да изискват периодична поддръжка.
Компанията предлага изработка, доставка и монтаж на продукти от композитно дърво като декоративни фасадни облицовки, декинг настилки, огради, и перголи.

Предлагаме ви да станете част от нашия млад и енергичен екип на позиция „Технически ръководител“.

I. ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ
1. Извършва огледи на потенциални обекти и дава технически решения за извършването на монтажните дейности на съответните продукти, предлагани от компанията;
2. Контролира и координира действията на монтажниците по време на монтажния процес;
3. Прилага правилата за безопасност на труда и следи за тяхното спазване от монтажната група;
4. Взима точни размери на обекта;
5. При необходимост комуникира с клиентите за доизясняване на детайлите при изпълнението на монтажа с оглед удовлетворяване желанията на клиента;
6. Изготвя протокол за вложените на всеки един обект материали;
7. Грижи се за реда на работната площадка и контролира ежедневното й почистване от монтажниците;

II. НЕОБХОДИМИ ИЗИСКВАНИЯ И УМЕНИЯ
1. Образование: Техническо
2. Опит на подобна позиция – над 2 години
3. Умение за разчитане на чертежи
4. Познания по програмата Аутокад – предимство
5. Стриктно изпълнение на поставените задачи
6. Педантичност към качеството на работа
7. Добри умения за работа с MS Office (Word, Excel);
8. Шофьорски умения

III. ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА
1. Организационни качества – задължителни
2. Комуникативен и отзивчив към клиентите
3. Умение за работа в екип
4. Отговорна и дисциплинирана личност
5. Инициативност
6. Търпеливост
7. Коректност
8. Лоялност

IV. ПРЕДЛАГАМЕ ВИ
1. Нормирано работно време
2. Да работите като част от млад екип
3. Коректни трудови взаимоотношения
4. Служебен телефон, служебен автомобил, служебен компютър.
Изисквания към кандидата
Образование: Магистър

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:
От 2300 до 3000 лева на месец

Категория:
Строителство, Архитектура
Адрес:
бул. Симеоновско шосе 93Б, ет.2, офис 1
Дата:
12.Януари.2023
Организация:
Артефино ЕООД
Детайли за организацията:
Повече информация за Артефино ЕООД може да получите ТУК