Обява
ЗГП ООД

Техник/инженер електро специалист
Описание
Техник / инженер електро специалист
Фирма с дългогодишен опит в горещото поцинковане, производството и търговията на метални изделия, стълбове за електроразпределителната мрежа, елементи за соларни паркове, метални конструкции за промишленото строителство, стоманени предпазни огради, стомано решетъчни конструкции, арматурни заготовки и др, търси да назначи: Техник/инженер електро специалист

ОТГОВОРНОСТИ:
-Поддържане на ел.инсталации;
-Поддържане на ел. оборудване;
-Поддържане на газ инсталации;
-Поддържане на КИП;
-Поддръжка на съоръжения.

ИЗИСКВАНИЯ:
-Висше техническо или средно специално образование - електро специалност;
-Познания по електротехника, електроника и КИП;
-Умения за работа с ел. уреди;
-Свидетелство за МПС;
-Умения за работа в екип;
-Лоялност, отговорност, дисциплина.

ПРЕДИМСТВА:
-Опит по специалността;
-Ползване на технически английски;

Ние предлагаме:
- Фирмено обучение и професионално развитие;
- Работа в екип от професионалисти.
- Осигурен транспорт
- Отлично заплащане
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов срочен

Категория:
Енергетика и Ютилитис (Ток/Вода/Парно/Газ)
Инженери
Специалисти - електротехници
Населено място:
Гр. Пловдив
Адрес:
ул. Околовръстен път
Дата:
12.Август.2019
Организация:
ЗГП ООД
Детайли за организацията:
Повече информация за ЗГП ООД може да получите ТУК